




Ноутбук Lenovo IdeaPad G505s з екраном 15.6" (1366x768) TN на базі процесора AMD A8-4500M та дискретної відеокарти AMD Radeon HD 8570M 2 GB для офісної роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo IdeaPad G505s
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1366x768) TN
Процесор: AMD A8-4500M (4 ядра по 1.9 - 2.8 GHz), 4 MB Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 500 GB HDD
Графіка: дискретна AMD Radeon HD 8570M, 2 GB GDDR3, 64-bit
Веб-камера: так
Порти: 1x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x VGA, 1x HDMI, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Батарея: до 1 години у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.4 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD A8-4500M
Тестування процесора: AMD A8-4500M
Специфікація відеокарти: AMD Radeon HD 8570M
Тестування відеокарти: AMD Radeon HD 8570M
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Вживані |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon HD 8570M |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD A8-4500M |
| Тип процесора | A8 |
| Частота процесора | 1900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | До 1 години у режимі звичайного навантаження |
| Час роботи АКБ | 30 - 90 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 500 HDD |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 1366x768 |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon HD 8570M |
| Модель товару | Lenovo IdeaPad G505s |
| Назва | Ноутбук Lenovo IdeaPad G505s / 15.6" (1366x768) TN / AMD A8-4500M (4 ядра по 1.9 — 2.8 GHz) / 8 GB DDR3 / 500 GB HDD / AMD Radeon HD 8570M, 2 GB GDDR3, 64-bit WebCam / DVD-ROM |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 4 |
| Серія процесора | AMD A8 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.9 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 6 824 ₴




