




Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Комп'ютер Б-клас Delux MT/ Athlon II X4 640/ 8 GB RAM/ 250 GB HDD/ GeForce GT 520 1GB/ 450W»


250 ₴
Встановлення Windows
ПК Б-клас Delux Tower на базі процесора AMD Athlon II X4 640 і дискретної відеокарти nVidia GeForce GT 520 1 GB для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Delux Tower
Материнська плата: Biostar N68S3B
Процесор: AMD Athlon II X4 640 (4 ядра по 3.0 GHz), 2 MB Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 250 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia GeForce GT 520, 1 GB DDR3, 64-bit
Порти: 6x USB 2.0, 1x HDMI, 1x DVI, 1x VGA, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45), 2x PS/2
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 450W
Стан: б/в (клас Б: відсутня заглушка материнської плати, потертості по корпусу (див.фото)
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD Athlon II X4 640
Тестування процесора: AMD Athlon II X4 640
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GT 520
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GT 520
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NN |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Athlon II X4 |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Модель процесора | AMD Athlon II X4 640 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Об`єм відеопам'яті | 1000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD |
| Об'єм накопичувача | 250 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Ethernet, DVI, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | ПК Б-клас Delux Tower/AMD Athlon II X4 640 (4 ядра по 3.0 GHz) / 8 GB DDR3 / 250 GB HDD / nVidia GeForce GT 520, 1 GB DDR3, 64-bit / 450 W |
| Жорсткий диск (Gb) | 250 HDD |
| Серія процесора | AMD Athlon II X4 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.0 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 2 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GT 520 |
| Сокет процесора | AM3 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GT 520 |
| Модель товару | Delux Tower |
- Ціна: 3 875 ₴



