




Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Ігровий ПК Gamdias Aura GC9M Elite MT/ Core i5-6500/ 16 GB RAM/ 480 GB SSD/ Radeon RX 470 4GB/ 550W»


250 ₴
Встановлення Windows
Ігровий ПК Gamdias Aura GC9M Elite Tower на базі процесора Intel Core i5-6500 і дискретної відеокарти AMD Radeon RX 470 4 GB для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Gamdias Aura GC9M Elite Tower (нова комплектуюча)
Материнська плата: Gigabyte GA-H110M-S2H
Процесор: Intel Core i5-6500 (4 ядра по 3.2 - 3.6 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 480 GB SSD
Графіка: дискретна AMD Radeon RX 470, 4 GB GDDR5, 256-bit
Порти: 2x USB 3.0, 6x USB 2.0, 1x Type-C, 1x DVI, 2x PS/2, 1x LAN (RJ-45), 5x Audio
Блок живлення: 550W
Оптичний привід: немає
Стан:б/в (клас А: стан нового)
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-6500
Тестування процесора: Intel Core i5-6500
Специфікація відеокарти: AMD Radeon RX 470
Тестування відеокарти: AMD Radeon RX 470
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NN |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-6500 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 470 |
| Об`єм відеопам'яті | 4000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, DVI, USB Type-C, USB, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ігровий ПК Gamdias Aura GC9M Elite Tower / Intel Core i5-6500 (4 ядра по 3.2 - 3.6 GHz) / 16 GB DDR4 / 480 GB SSD / AMD Radeon RX 470, 4 GB GDDR5, 256-bit / 550W |
| Жорсткий диск (Gb) | 480 SSD |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.2 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon RX 470 |
| Сокет процесора | LGA1151 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Gamdias Aura GC9M Elite Tower |
- Ціна: 14 988 ₴






