




Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Ультрабук Terra Mobile 1517/ 15.6" (1920x1080)/ Core i5-1235U/ 16 GB RAM/ 500 GB SSD/ Iris Xe»


250 ₴
Встановлення Windows
Ультрабук Terra Mobile 1517 з екраном 15.6" (1920x1080) IPS на базі процесора Intel Core i5-1235U та оперативною пам'яттю 16 GB DDR4 для офісної роботи та мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Terra Mobile 1517
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS
Процесор: Intel Core i5-1235U (10 (12) ядер по 3.3 - 4.0 GHz), 12 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4 (2x 8 GB) Samsung
Постійна пам'ять: 500 GB SSD M.2 NVMe WD Blue SN570 (стан 100%)
Графіка: інтегрована Intel Iris Xe Graphics (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: так
Порти: 3x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x HDMI, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: до 6 годин у режимі перегляду відео
Вага: 1.75 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: Windows 11
Підсвічування клавіатури
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-1235U
Тестування процесора: Intel Core i5-1235U
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Тактова частота | 3.3 ГГц - 4.5 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ультрабук Terra Mobile 1517 / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i5-1235U (10 (12) ядер по 3.3 — 4.0 GHz) / 16 GB DDR4 / 500 GB SSD M.2 / Intel Iris Xe Graphics / WebCam / Windows 11 |
| Жорсткий диск (Gb) | 500 SSD |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.3 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Батарея | До 6 годин у режимі перегляду відео |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 10 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Terra Mobile 1517 |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Об'єм кешу L7 | 12 Мб |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 17 924 ₴






