




Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Нетбук Asus W5F/ 12.1" (1280x800)/ Core2Duo T5300/ 1 GB RAM/ 120 GB HDD/ GMA 950»


250 ₴
Встановлення Windows
Нетбук Asus W5F з екраном 12.1" (1280x800) TN на базі процесора Core 2 Duo T5300 та оперативною пам'яттю 1.5 GB DDR2 для роботи та навчання
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Asus W5F
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 12.1" (1280x800) TN
Процесор: Core 2 Duo T5300 (2(2) ядра по 1.73 GHz), 2 MB Cache
Оперативна пам'ять: 1.5 GB DDR2
Постійна пам'ять: 120 GB HDD
Графіка: інтегрована Intel GMA 950 (до 1792 MB с ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 2.0, 1x VGA, 2x Audio, 1x Ethernet, 1x FireWire, 1x Card Reader, 1x Modem
Батарея: до 2 годин в режимі звичайного навантаження
Вага: 1.45 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core 2 Duo SL9400
Тестування процесора: Intel Core 2 Duo SL9400
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Нетбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | HDD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core 2 Duo |
| Частота процесора | 1700 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Модель процесора | Core 2 Duo T5300 |
| Тактова частота | менше 2 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1500 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Тип диска | HDD |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), FireWire, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Нетбук Asus W5F / 12.1" (1280x800) TN / Core 2 Duo T5300 (2(2) ядра по 1.73 GHz) / 1.5 GB DDR2 / 120 GB HDD / Intel GMA 950 / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 120 HDD |
| Серія процесора | Intel Core 2 Duo |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.7 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 12 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 1.5 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1280x800 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Asus W5F |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 3 779 ₴




