




Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Ультрабук Б-клас Lenovo K14 Gen 1/ 14" (1920x1080)/ Ryzen 5 Pro 5650U/ 16 GB RAM/ 256 GB SSD/ Radeon Vega 7»


250 ₴
Встановлення Windows
Ультрабук Б-клас Lenovo K14 Gen 1 з екраном 14" (1920x1080) IPS на базі процесора AMD Ryzen 5 Pro 5650U та оперативної пам'яті 16 GB DDR4 з WebCam для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo K14 Gen 1
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 14" (1920x1080) IPS матовий
Процесор: AMD Ryzen 5 Pro 5650U (6 (12) ядер по 2.3 - 4.2 GHz), 16 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 256 GB SSD NVMe
Графіка: інтегрована AMD Radeon Vega 7 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 1x USB 2.0, 1x USB 3.2, 2x USB Type-C, 1x LAN (RJ-45), 1x HDMI, 1x Audio Port Combo
Батарея: не менше 2-8 годин у режимі звичайного навантаження; рівень зносу 0%
Вага: 1.5 кг
Стан: б/в (клас Б: тріщина на на рамці матриці і відсутність пластика на рамці біля вебкамери)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Додатково: клавіатру з підсвічуванням
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD Ryzen 5 Pro 5650U
Тестування процесора: AMD Ryzen 5 Pro 5650U
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 Pro 5650U |
| Тактова частота | 2.1 ГГц – 2.5 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | Radeon Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ультрабук Б-клас Lenovo K14 Gen 1 / 14" (1920x1080) IPS / AMD Ryzen 5 Pro 5650U (6 (12) ядер по 2.3 - 4.2 GHz) / 16 GB DDR4 / 256 GB SSD / AMD Radeon Vega 7 / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 256 |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.3 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 14 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Батарея | Li-ion |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 6 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Lenovo K14 Gen 1 |
| Країна-виробник | КНР |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 14 895 ₴






