




Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Ноутбук Б-клас HP OmniBook 7 FlipNGAI 16-au0001nr/ 16" 2880x1800 O Touch/ Ultra 7 256V/ 16GB RAM/ 480GB SSD/ Arc 140V GPU»


250 ₴
Встановлення Windows
Ультрабук-трансформер Б-клас HP OmniBook 7 FlipNGAI 16-au0001nr з екраном 16" (2880x1800) OLED Touch на базі процесора Intel Core Ultra 7 256V та оперативною пам'яттю 16 GB DDR5 для ефективної роботи та складних завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: HP OmniBook 7 FlipNGAI 16-au0001nr
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 16" (2880x1800) OLED Touch
Процесор: Intel Core Ultra 7 256V (8 ядер по 2.2 - 4.8 GHz), 12 MB Smart cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR5
Постійна пам'ять: 480 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel Arc 140V GPU (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 1x USB 3.0, 2x USB Type-C, 1x HDMI, 1x Audio, 1x microSD Card reader
Батарея: не менше 9-10 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.9 кг
Стан: б/в (клас Б: подряпини на корпусі)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core Ultra 7 256V
Тестування процесора: Intel Core Ultra 7 256V
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, DisplayPort, HDMI, VGA (D-sub) |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 256V |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 16 |
| Жорсткий диск (Gb) | 480 SSD |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 8 |
| Максимальна роздільна здатність | 2880x1800 |
| Модель товару | HP OmniBook 7 FlipNGAI 16-au0001nr |
| Назва | Ультрабук-трансформер Б-клас HP OmniBook 7 FlipNGAI 16-au0001nr / 16" (2880x1800) OLED Touch / Intel Core Ultra 7 256 V (8 ядер по 2.2 — 4.8 GHz) / 16 GB DDR5 / 480 GB SSD / Intel Arc 140VPU / WebCam |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.2 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Тип процесора | Core Ultra 7 |
- Ціна: 46 843 ₴




