




Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Новий моноблок Lenovo IdeaCentre 3 24ARR9/ 24" IPS/ 5 GB RAM/ 16 GB DDR5/ Radeon 660M/ 3W»


250 ₴
Встановлення Windows
Новий моноблок Lenovo IdeaCentre 3 24ARR9 з екраном 24" (1920x1080) IPS на базі процесора AMD Ryzen 5 7535HS і оперативною пам'яттю 16 GB DDR5 для офісної роботи та мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo IdeaCentre 3 24ARR9
Материнська плата: AMD SoC Chipset
Процесор: AMD Ryzen 5 7535HS (6 (12) ядер по 3.3 - 4.5 GHz), 16 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR5
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: інтегрована AMD Radeon 660M Graphics (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x HDMI-in, 1x HDMI-out, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Веб-камера: так, 5.0 MP
Тип матриці: широкоформатна, матова, IPS
Діагональ: 24"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Вбудовані колонки: так, 2x 3W
Вага: 6.0 кг
Стан: новий
Операційна система: замовити встановлення
Заводська клавіатура та мишка в комплекті
Без заводської коробки
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD Ryzen 5 7535HS
Тестування процесора: AMD Ryzen 5 7535HS
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Додаткова комплектація | Клавіатура, Комп'ютерна миша |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, USB Type-C, HDMI, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Новий моноблок Lenovo IdeaCentre 3 24ARR9 / 24" (1920x1080) IPS / AMD Ryzen 5 7535HS (6 (12) ядер по 3.3 — 4.5 GHz) / 16 GB DDR5 / 512 GB SSD / AMD Radeon 660M Graphics / WebCam / 2x 3 / Клавіатура і мишка |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.3 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 24 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 16 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 6 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Моноблок |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Сокет процесора | FP7 |
| Стан товару | Новий |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Монітор | 24" (1920x1080) IPS |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon 660M |
| Модель товару | Lenovo IdeaCentre 3 24ARR9 |
- Ціна: 40 996 ₴




