




Ігровий ноутбук Б-клас Dell G15 5511 з екраном 15.6" (1920x1080) IPS на базі процесора Intel Core i7-11800H та дискретної відеокарти nVidia GeForce RTX 3050 4 GB для ігор та роботи з графікою
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Dell G15 5511
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS 165 Hz
Процесор: Intel Core i7-11800H (8 (16) ядер по 2.3 - 4.6 GHz), 24 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 3050, 4 GB GDDR6, 128-bit; інтегрована Intel UHD Graphics
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x Audio Port Combo, 1x LAN (RJ-45), 1x HDMI
Батарея: не менше 2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.8 кг
Стан: б/в (клас А: подряпини на верхній кришці)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-11800H
Тестування процесора: Intel Core i7-11800H
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce RTX 3050
Тестування відеокарти: nVidia GeForce RTX 3050
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Вживані |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i7-11800H |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 8 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 3050 |
| Модель товару | Dell G15 5511 |
| Назва | Ігровий ноутбук Б-клас Dell G15 5511 / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i7-11800H (8 (16) ядер по 2.3 - 4.6 GHz) / 16 GB DDR4 / 512 GB SSD / nVidia GeForce RTX 3050, 4 GB GDDR6, 128-bit / WebCam |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 24 |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1080 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.3 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 33 730 ₴




