




Ігровий ноутбук Б-клас Asus ROG Strix G15 G512LI з екраном 15.6" (1920x1080) IPS на базі процесора Intel Core i5-10300H та відеокарти nVidia GeForce GTX 1650 Ti 4 GB з WebCam для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Asus ROG Strix G15 G512LI
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS 144 Hz
Процесор: Intel Core i5-10300H (4(8) ядра по 2.5 - 4.5 GHz); Cache Memory 8 MB
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: nVidia GeForce GTX 1650 Ti, 4 GB GDDR6, 128-bit
Веб-камера: ні
Порти: 3x USB 3.2, 1x USB Type-C, 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Audio
Батарея: не менше 2-3 годин у режимі звичайного навантаження;
Вага: 2.34 кг
Стан: б/у (клас Б: без RGB Bar, сліди від клавіш на екрані (малопомітні), дрібні подряпини на верхній кришці)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-10300H
Тестування відеокарти: Intel Core i5-10300H
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GTX 1650 Ti
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GTX 1650 Ti
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Вживані |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.34 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1650Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-10300H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 1650 Ti |
| Модель товару | Asus ROG Strix G15 G512LI |
| Назва | Ігровий ноутбук Б-клас Asus ROG Strix G15 G512LI / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i5-10300H (4 (8) ядра по 2.5 - 4.5 GHz) / 16 GB DDR4 / 512 GB SSD / nVidia GeForce GTX 1650 Ti, 4 GB GDDR6, 128-bit |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1080 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.5 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 27 711 ₴





