




Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Нетбук-трансформер Lenovo Yoga 2/ 11.6" (1366x768) Сенсорний/ Celeron N2940/ 4 GB RAM/ 500 GB HDD/ HD»


250 ₴
Встановлення Windows
Нетбук-трансформер Lenovo Yoga 2 з екраном 11.6" (1366x768) TN Touch на базі процесора Intel Celeron N2940 і оперативною пам'яттю 4 GB DDR3 для офісної роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo Yoga 2
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 11.6" (1366x768) TN Touch
Процесор: Intel Celeron N2940 (4 ядра по 1.83 - 2.25 GHz), 2 MB L2 Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR3
Постійна пам'ять: 500 GB HDD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: так
Порти: 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x USB Type-C, 2x Audio, 1x Card Reader
Батарея: до 2-3 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.2 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Сенсорний екран
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Celeron N2940
Тестування процесора: Intel Celeron N2940
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Нетбук |
| Конструкція | Трансформер |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | HDD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Celeron |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Модель процесора | Intel Celeron N2940 |
| Тактова частота | менше 2 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 11.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Нетбук-трансформер Lenovo Yoga 2 / 11.6" (1366x768) TN Touch / Intel Celeron N2940 (4 ядра по 1.83 — 2.25 GHz) / 4 GB DDR3 / 500 GB HDD / Intel HD Graphics / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 500 HDD |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.8 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 11 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Батарея | До 2-3 годин у режимі звичайного навантаження |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 1366x768 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Lenovo Yoga 2 |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 5 515 ₴




