




Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Ультрабук Б-клас LG Gram SuperSlim 16T90Q/ 16" (2560x1600)/ Core i7-1260P/ 16 GB RAM/ 1024 GB SSD/ Iris Xe+Бездротова миша USB»


250 ₴
Встановлення Windows
Ультрабук Б-клас LG Gram SuperSlim 16T90Q з екраном 16" (2560x1600) IPS на базі процесора Intel Core i7-1260P та оперативною пам'яттю 16 GB DDR4 для офісної роботи та мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: LG Gram SuperSlim 16T90Q
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 16" (2560x1600) IPS
Процесор: Intel Core i7-1260P (12 (16) ядер по 3.4 - 4.7 GHz), 18 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 1024 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel Iris Xe Graphics (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 2x USB Type-C (Thunderbolt 4), 2x USB 3.2, 1x HDMI, 1x Audio
Батарея: не менше 7 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.65 кг
Стан: б/в (клас Б: подряпини на корпусі)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-1260P
Тестування процесора: Intel Core i7-1260P
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Об'єм кешу L3 | 18 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-1260P |
| Тактова частота | 3.1 ГГц – 3.5 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 1024 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ультрабук Б-клас LG Gram SuperSlim 16T90Q / 16" (2560x1600) IPS / Intel Core i7-1260P (12 (16) ядер по 3.4 - 4.7 GHz) / 16 GB DDR4 / 1024 GB SSD / Intel Iris Xe Graphics / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 1024 SSD |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.4 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 16 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 12 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560x1600 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | LG Gram SuperSlim 16T90Q |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
- Ціна: 31 407 ₴






