




Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Нетбук Dell Latitude 3190 2-in-1/ 11.6" 1366x768 Touch/ Pentium Silver N5000/ 8GB RAM/ 256GB SSD/ UHD 605+Бездротова миша USB»


250 ₴
Встановлення Windows
Нетбук-трансформер Dell Latitude 3190 2-in-1 з екраном 11.6" (1366x768) TN Touch на базі процесора Intel Pentium Silver N5000 та оперативною пам'яттю 8 GB DDR4 для офісної роботи та навчання
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Dell Latitude 3190 2-in-1
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 11.6" (1366x768) TN Touch
Процесор: Intel Pentium Silver N5000 (4 ядра по 1.1 - 2.7 GHz), 4 MB Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel UHD Graphics 605 (до 1792 MB із ОЗУ)
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 3.1, 1x HDMI, 1x Audio
Батарея: не менше 5 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.35 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Додатково: гравіювання клавіатури
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Pentium Silver N5000
Тестування процесора: Intel Pentium Silver N5000
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Нетбук |
| Конструкція | Трансформер |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Pentium Silver |
| Частота процесора | 1100 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | Intel Pentium Silver N5000 |
| Тактова частота | менше 2 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 11.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 605 |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Нетбук-трансформер Dell Latitude 3190 2-in-1 / 11.6" (1366x768) TN Touch / Intel Pentium Silver N5000 (4 ядра по 1.1 — 2.7 GHz) / 8 GB DDR4 / 256 GB SSD / Intel UHD Graphics 605 / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 256 |
| Серія процесора | Intel Pentium Silver |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.1 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 11 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 1366x768 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Dell Latitude 3190 2-in-1 |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
- Ціна: 8 649 ₴




