




Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Ноутбук Dell Inspiron R17 5720/ 17.3" (1600x900)/ Core i7-3612QM/ 16 GB RAM/ 180 GB SSD + 500 GB SSHD/ HD 4000+Провідна миша USB»


250 ₴
Встановлення Windows
Ноутбук Dell Inspiron R17 5720 з екраном 17.3" (1600x900) TN на базі процесора Intel Core i7-3612QM та оперативної пам'яті 16 GB DDR3 для офісної роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Dell Inspiron R17 5720
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1600x900) TN
Процесор: Intel Core i7-3612QM (4 (8) ядра по 2.1 - 3.1 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 180 GB SSD + 500 GB SSHD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 4000 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: так
Порти: 4x USB 3.0, 1x VGA, 1x HDMI, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Батарея: не менше 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 3.24 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-3612QM
Тестування процесора: Intel Core i7-3612QM
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2100 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-3612QM |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4000 |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 180 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.24 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ноутбук Dell Inspiron R17 5720 / 17.3" (1600x900) TN / Intel Core i7-3612QM (4 (8) ядра по 2.1 — 3.1 GHz) / 16 GB DDR3 / 180 GB SSD + 500 GB SSHD / Intel HD Graphics 4000 / WebCam / DVD-ROM |
| Жорсткий диск (Gb) | 180 SSD + 500 SSHD |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.1 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 17 |
| Батарея | Не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 1600x900 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Dell Inspiron R17 5720 |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
- Ціна: 12 551 ₴




