




Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Ігровий ноутбук Б-клас Asus ROG Strix G15 Advantage Edition G513QY/ 15.6" 1920x1080/ Ryzen 9 5900HX/ 16GB RAM/ 1000GB SSD NVMe/»


250 ₴
Встановлення Windows
Ігровий ноутбук Б-клас Asus ROG Strix G15 Advantage Edition G513QY з екраном 15.6" (1920x1080) IPS на базі процесора AMD Ryzen 9 5900HX і дискретної відеокарти AMD Radeon RX 6800M 12 GB для ігор і роботи з мультімедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Asus ROG Strix G15 Advantage Edition G513QY
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS, 300Hz
Процесор: AMD Ryzen 9 5900HX (8 (16) ядер по 3.3 - 4.6 GHz), 16 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 1000 GB SSD NVMe
Графіка: дискретна AMD Radeon RX 6800M, 12 GB GDDR6, 192-bit
Веб-камера: немає
Порти: 3x USB 3.2, 1x Type-C, 1x HDMI, 1x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: до 3 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.4 кг
Додатково: без RGB Light Bar
Стан: б/в (клас Б: вмʼятинка на верхній кришці, без RGB Light Bar (див. фото)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD Ryzen 9 5900HX
Тестування процесора: AMD Ryzen 9 5900HX
Специфікація відеокарти: AMD Radeon RX 6800M
Тестування відеокарти: AMD Radeon RX 6800M
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 5900HX |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 6800M |
| Об`єм відеопам'яті | 12 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 3 |
| Мультимедіа | |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ігровий ноутбук Б-клас Asus ROG Strix G15 Advantage Edition G513QY / 15.6" (1920x1080) IPS / AMD Ryzen 9 5900HX (8 (16) ядер по 3.3 - 4.6 GHz) / 16 GB DDR4 / 1000 GB SSD NVMe / AMD Radeon RX 6800M, 12 GB GDDR6, 192-bit |
| Жорсткий диск (Gb) | 1000 SSD |
| Серія процесора | AMD Ryzen 9 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.3 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Батарея | Li-Ion |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 8 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon RX 6800M |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Asus ROG Strix G15 Advantage Edition G513QY |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 41 321 ₴



