




Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Ігровий ноутбук Б-клас HP Pavilion 15-ec212nr/ 15.6" 1920x1080/ Ryzen 5 5600H/ 16 GB RAM/ 128 GB SSD+500GB HDD/ GTX 1650 4GB+мишка»


250 ₴
Встановлення Windows
Ігровий ноутбук Б-клас HP Pavilion 15-ec212nr з екраном 15.6" (1920x1080) IPS на базі процесора AMD Ryzen 5 5600H і оперативною пам'яттю 16 GB DDR4, оснащений дискретною відеокартою nVidia GeForce GTX 1650 4 GB для ігор та розваг
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: HP Pavilion 15-ec212nr
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS 144 Hz
Процесор: AMD Ryzen 5 5600H (6 (12) ядер по 3.3 - 4.2 GHz), 3 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 128 GB SSD + 500 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia GeForce GTX 1650, 4 GB GDDR6, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, 1x USB Type-C, 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Audio, 1x SD Card Reader
Батарея: не менше 4 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.7 кг
Стан: б/в (клас Б: відсутні шматочки пластику на решітці видуву на нижній кришці)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Додатково: клавіатура з підсвіткою, гравіювання клавіатури
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD Ryzen 5 5600H
Тестування процесора: AMD Ryzen 5 5600H
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GTX 1650
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GTX 1650
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD, HDD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5600H |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ігровий ноутбук Б-клас HP Pavilion 15-ec212nr / 15.6" (1920x1080) IPS / AMD Ryzen 5 5600H (6 (12) ядер по 3.3 - 4.2 GHz) / 16 GB DDR4 / 128 GB SSD + 500 GB HDD / nVidia GeForce GTX 1650, 4 GB GDDR6, 128-bit / WebCam / HDMI |
| Жорсткий диск (Gb) | 128 SSD + 500 HDD |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.3 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 6 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 1650 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | HP Pavilion 15-ec212nr |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 23 903 ₴





