




Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Ноутбук HP Spectre x360 16-f2023dx/ 16" 3840x2400 Touch/ i7-1260P/ 16GB RAM/ 512GB SSD/ Arc A370M 4GB»


250 ₴
Встановлення Windows
Ігровий ультрабук-трансформер HP Spectre x360 16-f2023dx з екраном 16" (13840x2400) IPS Touch на базі процесора Intel Core i7-1260P і оперативної пам'яті 16 GB DDR4 для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: HP Spectre x360 16-f2023dx
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 16" (3840x2400) IPS Touch
Процесор: Intel Core i7-1260P (12 (16) ядер по 2.1 - 4.7 GHz), 18 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: дискретна Intel Arc A370M, 4 GB GDDR6, 64-bit
Веб-камера: є
Порти: 3x USB Type-C, 1x Audio, 1x CardReader
Батарея: до 3 годин в режимі звичайного навантаження
Вага: 1.11 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-1260P
Тестування процесора: Intel Core i7-1260P
Специфікація відеокарти: Intel Arc A370M
Тестування відеокарти: Intel Arc A370M
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2100 МГц |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Об'єм кешу L3 | 18 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-1260P |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2400 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel Arc A370M |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 3 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ігровий ультрабук-трансформер HP Spectre x360 16-f2023dx / 16" (3840x2400) IPS Touch / Intel Core i7-1260P (12 (16) ядер по 2.1 - 4.7 GHz) / 16 GB DDR4 / 512 GB SSD / Intel Arc A370M, 4 GB GDDR6, 64-bit |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.1 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 16 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Батарея | Li-Ion |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 12 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2400 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | Intel Arc A370M |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | HP Spectre x360 16-f2023dx |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 36 983 ₴





