




Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Ігровий ноутбук Б-клас Medion Erazer Beast X25-MD 63835/ 17.3" 1920x1080/ Ryzen 9 5900HX/ 32GB RAM/ 2000GB SSD NVMe/ RTX 3080 16GB»


250 ₴
Встановлення Windows
Ігровий ноутбук Б-клас Medion Erazer Beast X25-MD 63835 з екраном 17.3" (1920x1080) IPS на базі процесора AMD Ryzen 9 5900HX і дискретної відеокарти nVidia GeForce RTX 3080 16 GB для ігор та роботи з мултімедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Medion Erazer Beast X25-MD 63835
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1920x1080) IPS, 240Hz
Процесор: AMD Ryzen 9 5900HX (8 (16) ядер по 3.3 - 4.6 GHz), 16 MB Cache
Оперативна пам'ять: 32 GB DDR4
Постійна пам'ять: 2000 GB SSD NVMe
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 3080, 16 GB GDDR6, 256-bit
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.2, 1x USB Type-C, 1x HDMI, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: не менше 3 години у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.3 кг
Стан: б/в (клас Б: потертості по корпусу (див. фото)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD Ryzen 9 5900HX
Тестування відеокарти: AMD Ryzen 9 5900HX
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce RTX 3080
Тестування відеокарти: nVidia GeForce RTX 3080
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Medion |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 5900HX |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
| Об`єм відеопам'яті | 16 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 3 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ігровий ноутбук Б-клас Medion Erazer Beast X25-MD 63835 / 17.3" (1920x1080) IPS / AMD Ryzen 9 5900HX (8 (16) ядер по 3.3 - 4.6 GHz) / 32 GB DDR4 / 2000 GB SSD NVMe / nVidia GeForce RTX 3080, 16 GB GDDR6, 256-bit / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 2000 SSD |
| Серія процесора | AMD Ryzen 9 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.3 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 17 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 32 |
| Батарея | Li-ion |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 16 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 8 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 3080 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Medion Erazer Beast X25-MD 63835 |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 49 562 ₴






