




Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Ультрабук Lenovo Chromebook S345-14AST/ 14" (1920x1080)/ AMD A6-9220/ 4 GB RAM/ 64 GB eMMC/ Radeon R5 series»
Ультрабук Lenovo Chromebook S345-14AST з екраном 14" (1920x1080) IPS на базі процесора AMD A6-9220 та оперативної пам'яті 4 GB DDR4 офісної роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo Chromebook S345-14AST
Екран (діагональ, розільна здатність, тип матриці): 14" (1920x1080) IPS
Процесор: AMD A6-9220 (2 ядра по 2.5 - 2.9 GHz), 1 MB Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR4
Постійна пам'ять: 64 GB eMMC
Графіка: інтегрована AMD Radeon R5 series (до 1792 MB с ОЗП)
Веб-камера: так
Порти: 2x USB 3.0, 2x USB Type-C, 2x Audio, 1x Card Reader
Батарея: до 5 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.48 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: Google Chrome OS
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD A6-9220
Тестування процесора: AMD A6-9220
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Chrome OS |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | A6 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 1 Мб |
| Модель процесора | AMD A6-9220 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | Radeon Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Тип диска | eMMC |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.48 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ультрабук Lenovo Chromebook S345-14AST / 14" (1920x1080) IPS / AMD A6-9220 (2 ядра по 2.5 — 2.9 GHz) / 4 GB DDR4 / 64 GB eMMC / AMD Radeon R5 series / WebCam / Google Chrome OS |
| Жорсткий диск (Gb) | 64 eMMC |
| Серія процесора | AMD A6 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.5 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 14 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Батарея | До 5 годин у режимі звичайного навантаження |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 1 |
| Операційна система | Google Chrome OS |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Lenovo Chromebook S345-14AST |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 6 511 ₴





