




Нетбук-планшет Dell Latitude E7350 2-in-1 з екраном 13.3" (1920x1080) IPS touch на базі процесора Intel Core M-5Y71 та 8 GB оперативноъ пам’яті
+ Без передплати (оплата при отриманні).
+ Безкоштовна доставка "Нова пошта" по Україні.
+ Гарантія 6 місяців з моменту купівлі.
Модель: Dell Latitude E7350 2-in-1
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 13.3" (1920x1080) IPS touch
Процесор: Intel Core M-5Y71 (2(4) ядра по 1.2-2.9GHz), 4 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4
Постійна пам'ять: 120 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 5300 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 2.0, 1x mini DP
Батарея: не менше 4-4.5 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.9 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання))
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Подробная спецификация, тесты и технические отчеты
Специфікація процесора: Intel Core M-5Y71
Тестування процесора: Intel Core M-5Y71
Відгуки
- форм-фактор;
- сканер отпечатков пальцев (модификация 7350-8901);
- две камеры (модификация 7350-8901), обе широкоугольные;
- подсветка клавиатуры, два режима яркости;
- второй аккумулятор в клавиатуре (3-cell + 2-cell) (модификации 7350-8901 и 7350-4392);
- слот для полноразмерных SD карт;
- кнопка Win расположена так, что не нажимается случайно;
- неплохие динамики;
- аппаратные кнопки регулировки громкости;
- отдельные клавиши Page Up, Page Down;
- возможность использовать активное перо;
- возможность заменить жёсткий диск;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Нетбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core M |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | Intel Core M-5Y71 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, mini DisplayPort |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.66 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Нетбук-планшет Dell Latitude E7350 2-in-1/133" (1920x1080) IPS touch / Intel Core M-5Y71 (4) ядра по 1.2-2.9GHz) / 8 GB DDR3 / 120 GB SSD / Intel HD Graphics 5300 / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 120 SSD |
| Серія процесора | Intel Core M |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.2 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 13 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 4 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Гарантійний термін, міс. | 0 |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 5300 |
| Модель товару | Dell Latitude E7350 |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
- Ціна: 9 577 ₴


