




Нетбук Б-клас HP EliteBook 2560p з екраном 12.5" (1366x768) TN на базі процесора Intel Core i3-2328M і оперативної пам'яті 4 GB DDR3 для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: HP EliteBook 2560p
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 12.5" (1366x768) TN
Процесор: Intel Core i3-2328M (2 (4) ядра по 2.2 GHz), 3 MB Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR3
Постійна пам'ять: 320 GB HDD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 3000 (до 1792 MB с ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 2.0, 1x eSATA, 1x DP, 1x VGA, 1x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Modem, 1x Card Reader, 1x Docking connector
Батарея: не менше 2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.75 кг
Додатково: 3G
Стан: б/в (клас Б: подряпини та потертості по корпусу (див. фото)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i3-2328M
Тестування процесора: Intel Core i3-2328M
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Нетбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | HDD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i3-2328M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 3000 |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Тип диска | HDD |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi, 3G (UMTS) |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), eSATA, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Нетбук Б-клас HP EliteBook 2560p / 12.5" (1366x768) TN / Intel Core i3-2328M (2 (4) ядра по 2.2 GHz) / 4 GB DDR3 / 320 GB HDD / Intel HD Graphics 3000 / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | HDD 320 |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.2 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 12 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Батарея | Lithium-Ion |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1366x768 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | HP EliteBook 2560p |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 5 502 ₴






