




Ігровий ультрабук Gigabyte Aero 14 OLED 9MF з екраном 14" (2880x1800) OLED на базі процесора Intel Core i5-12500H і дискретної відеокарти nVidia GeForce RTX 4050 6 GB для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Gigabyte Aero 14 OLED 9MF
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 14" (2880x1800) OLED
Процесор: Intel Core i5-12500H (12 (16) ядер по 2.5 - 4.5 GHz), 18 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR5 (розпаяна)
Постійна пам'ять: 1000 GB SSD NVMe
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 4050, 6 GB GDDR6, 96-bit
Веб-камера: є
Порти: 3x USB Type-C, 1x Audio, 1x CardReader
Батарея: до 3 годин в режимі звичайного навантаження
Вага: 1.5 кг
Додатково: клавіатура з підсвіткою
Стан: б/в (клас А: стан нового (OpenBox)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-12500H
Тестування відеокарти: Intel Core i5-12500H
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce RTX 4050
Тестування відеокарти: nVidia GeForce RTX 4050
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Об'єм кешу L3 | 18 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-12500H |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | OLED |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 3 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ігровий ультрабук Gigabyte Aero 14 OLED 9MF / 14" (2880x1800) OLED / Intel Core i5-12500H (12 (16) ядер по 2.5 - 4.5 GHz) / 16 GB DDR5 / 1000 GB SSD NVMe / nVidia GeForce RTX 4050, 6 GB GDDR6, 96-bit / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 1000 SSD |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.5 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 14 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 18 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 12 |
| Максимальна роздільна здатність | 2880x1800 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 4050 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Gigabyte Aero 14 OLED 9MF |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 43 574 ₴






