

Новий ігровий ноутбук MSI Katana 15 HX B14WGK-061XPL з екраном 15.6" (2560x1440) IPS на базі процесора Intel Core i7-14650HX і дискретної відеокарти nVidia GeForce RTX 5070 8 GB для ігор і роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: MSI Katana 15 HX B14WGK-061XPL
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (2560x1440) IPS
Процесор: Intel Core i7-14650HX (16 (24) ядер по 2.2 - 5.2 GHz), 30 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR5
Постійна пам'ять: 1000 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 5070, 8 GB GDDR7, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.2, 1x USB Typc-C, 1x HDMI, 1x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Батарея: не менше 2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.4 кг
Стан: новий
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Ноутбук новий, запакований
12 місяців гарантії
Під замовлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-14650HX
Тестування процесора: Intel Core i7-14650HX
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce RTX 5070
Тестування відеокарти: nVidia GeForce RTX 5070
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core i7-14650HX |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 3 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Новий ігровий ноутбук MSI Katana 15 HX B14WGK-061XPL / 15.6" (2560x1440) IPS / Intel Core i7-14650HX (16 (24) ядер по 2.2 - 5.2 GHz) / 16 GB DDR5 / 1000 GB SSD / nVidia GeForce RTX 5070, 8 GB GDDR7, 128-bit / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 1000 SSD |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.2 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 30 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 16 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560x1440 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 5070 |
| Стан товару | Новий |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Модель товару | MSI Katana 15 HX B14WGK-061XPL |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
- Ціна: 75 263 ₴

