




Ультрабук-трансформер Б-клас Asus Zenbook Pro 15 Flip Q529ZA з екраном 15.6" (2880x1620) OLED на базі процесора Intel Core i7-12700H і оперативної пам'яті 16 GB DDR5 для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Asus Zenbook Pro 15 Flip Q529ZA
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (2880x1620) OLED, 120Hz
Процесор: Intel Core i7-12700H (14 (20) ядер по 3.5 - 4.7 GHz), 24 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR5 (розпаяна)
Постійна пам'ять: 512 GB SSD NVMe
Графіка: інтегрована Intel Iris Xe Graphics (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 1x USB 3.2, 2x USB Type-C, 1x HDMI, 1x Audio, 1x Card Reader
Батарея: до 3 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.8 кг
Додатково: клавіатура з підсвіткою
Стан: б/в (клас Б: не працює тачскрін)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-12700H
Тестування процесора: Intel Core i7-12700H
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i7-12700H |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880х1620 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ультрабук-трансформер Б-клас Asus Zenbook Pro 15 Flip Q529ZA / 15.6" (2880x1620) OLED / Intel Core i7-12700H (14 (20) ядер по 3.5 — 4.7 GHz) / 16 GB DDR5 / 512 GB SSD NVMe / Intel Iras Xe Graphic / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.5 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Батарея | Li-Ion |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 24 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 14 |
| Максимальна роздільна здатність | 2880x1620 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Asus Zenbook Pro 15 Flip Q529ZA |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 34 814 ₴





