




Ноутбук Toshiba Satellite C870D c екраном 17.3" (1600x900) TN на базі процесора AMD E1-1200 і дискретною відеокартою AMD Radeon HD 7330 1 GB для офісної роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Toshiba Satellite C870D
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1600x900) TN
Процесор: AMD E1-1200 (2 ядра по 1.4 GHz), 1 MB Cache
Оперативна пам'ять: 6 GB DDR3
Постійна пам'ять: 120 GB SSD
Графіка: дискретна AMD Radeon HD 7330, 1 GB GDDR3, 64-bit
Веб-камера: так
Порти: 2x USB 2.0, 1x VGA, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: до 2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.69 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD E1-1200
Тестування процесора: AMD E1-1200
Специфікація відеокарти: AMD Radeon HD 7330
Тестування відеокарти: AMD Radeon HD 7330
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Аудіо вихід/Навушники |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.69 кг |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | Radeon Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | AMD E1-1200 |
| Об'єм кешу L2 | 1 Мб |
| Тип процесора | E1 |
| Частота процесора | 1400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | До 2 годин у режимі звичайного навантаження |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 17 |
| Жорсткий диск (Gb) | 120 SSD |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1600x900 |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon HD 7330 |
| Модель товару | Toshiba Satellite C870D |
| Назва | Ноутбук Toshiba Satellite C870D / 17.3" (1600x900) TN / AMD E1-1200 (2 ядра по 1.4 GHz) / 6 GB DDR3 / 120 GB SSD / AMD Radeon HD 7330, 1 GB GDDR3, 64-bit / WebCam |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 6 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 1 |
| Серія процесора | AMD E |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.4 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 6 179 ₴




