




Ноутбук Lenovo ThinkPad W550s з екраном 15.6" (2880x1620) IPS Touch на базі процесора Intel Core i7-5600U та оперативною пам'яттю 16 GB DDR3, оснащений дискретною відеокартою nVidia Quadro K620M 2 GB для офісу та дозвілля
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo ThinkPad W550s
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (2880x1620) IPS Touch
Процесор: Intel Core i7-5600U (2 (4) ядра по 2.6 - 3.2 GHz), 4 MB Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 480 GB SSD
Графіка: nVidia Quadro K620M, 2 GB DDR3, 64-bit
Веб-камера: є
Порти: 3x USB 3.0, 1x Audio Port Combo, 1x LAN (RJ-45), 1x VGA, 1x mDP, 1x Card Reader (SD)
Батарея: не менше 5 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.3 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Додатково: гравіювання клавіатури
Операційна система: Windows 10 активована вшитим в BIOS ключем
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-5600U
Тестування процесора: Intel Core i7-5600U
Специфікація відеокарти: nVidia Quadro K620M
Тестування відеокарти: nVidia Quadro K620M
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-5600U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880х1620 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro K620M |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Аудіо вихід/Навушники, mini DisplayPort |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ноутбук Lenovo ThinkPad W550s / 15.6" (2880x1620) IPS Touch / Intel Core i7-5600U (2 (4) ядра по 2.6 - 3.2 GHz) / 16 GB DDR3 / 480 GB SSD / nVidia Quadro K620M, 2 GB DDR3, 64-bit / WebCam / Windows 10 |
| Жорсткий диск (Gb) | 480 SSD |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 4 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 2880x1620 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia Quadro K620M |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Lenovo ThinkPad W550s |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 15 524 ₴


