




Ноутбук Б-клас HP EliteBook 850 G4 з екраном 15.6" (1920x1080) TN на базі процесора Intel Core i7-7600U та оперативною пам'яттю 8 GB DDR4 для офісної роботи та мультимедіа
Переваги купівлі в "КомпБестTM"
✔ Перевірена техніка й найкращий сервіс с 2014 г.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без Complet
✔ 100% гарантия от 6 до 18 місяців
Модель: HP EliteBook 850 G4
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) TN
Процесор: Intel Core i7-7600U (2 (4) ядра по 2.8 — 3.9 GHz), 4 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графика: інтегрована Intel HD Graphics 620 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x VGA, 1x DisplayPort, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Батарея: не менш ніж 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження
Вага: 1.84 кг
Стан: б/у (клас Б: сліди від клавіатури на матриці екрана; сліди від наклейок на корпусі)
Комплектація ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Встановлено SSD на 256 GB
Підсвітка клавіатури
Можлива модифікація:
1. Збільшення обсягу RAM;
2. Збільшення розміру HDD або додавання SSD.
Ви можете розширити термін гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіою, мишкою.
Для цього додайте в кошик відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-7600U
Тестування процесора: Intel Core i7-7600U
📧 запит гуртової ціни
Відстежувати в Instagram
Відстежувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-7600U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.84 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ноутбук Б-клас HP EliteBook 850 G4 / 15.6" (1920x1080) TN / Intel Core i7-7600U (2 (4) ядра по 2.8 — 3.9 GHz) / 16 GB DDR4 / 256 GB SSD / Intel HD Graphics 620 / WebCam 10 Pro |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 256 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.8 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 4 |
| Операційна система | Windows 10 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | HP EliteBook 850 G4 |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 10 243 ₴






