




Комплект ПК: комп'ютер Fujitsu Esprimo P757 E90+ Tower на базі процесора Intel Core i3-6100 та оперативною пам'яттю 8 GB DDR4 і монітором Б-клас Acer B246HL з матрицею 24" (1920x1080) TN для офісної роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Системний блок
Модель: Fujitsu Esprimo P757 E90+ Tower
Материнська плата: Intel Q250 Chipset
Процесор: Intel Core i3-6100 (2 (4) ядра по 3.7 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4
Постійна пам'ять: 128 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 630 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 4x USB 2.0, 6x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x DVI, 1x COM-порт, 2x DisplayPort, 2x PS/2, 4x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 280W
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: замовити встановлення
Монітор
Модель: Acer B246HL
Тип матриці: широкоформатна, матова, TN
Діагональ: 24"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Час відгуку: 5 мс
Яскравість матриці: 250 кд/м2
Контрастність дисплея: статична 1000:1
Кути огляду: 170° / 160°
Вбудовані колонки: так, 2x 1W
Вага: 6.09 кг
Порти: 2x USB-Hub, 1x VGA, 1x DVI, 1x DisplayPort
Стан: б/в (клас Б: пожовклий пластик корпусу)
Клавіатура, мишка, кабелі підключення у комплекті
Пожовклий пластик корпусу
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i3-6100
Тестування процесора: Intel Core i3-6100
Специфікація монітора: Acer B246HL
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu-Siemens |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Кількість потоків процесора | 4 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 3700 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i3-6100 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 630 |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, DVI, USB Type-C, DisplayPort, USB, COM-порт, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 6 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 280 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Комплект ПК: комп'ютер Fujitsu Esprimo P757 E90 Tower / Intel Core i3-6100 (2 (4) ядра по 3.7 GHz) / 8 GB DDR4 / 128 GB SSD / Intel HD Graphics 530 + Монитор Б-клас Acer B246HL / 24" (1920x1080) TN + Клавіатура, мишка, кабелі |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 128 |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.7 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 24 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Сокет процесора | LGA1151 |
| Стан товару | б/в |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Монітор | Acer B246HL / 24" (1920x1080) TN / USB-Hub, VGA, DVI, DispalyPort / Вбудовані колонки 2x 1W / VESA 100x100 |
| Модель товару | Fujitsu Esprimo P757 E90+ Tower |
- Ціна: 7 500 ₴






