




Комплект ПК: комп'ютер DeepCool CC560 Tower на базі процесора Intel Core i5-7500 та дискретною відеокартою nVidia GeForce GTX 560 3 GB та монітором LG 24MB37PM-B з матрицею 24" (1920x1080) IPS для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Системний блок
Модель: DeepCool CC560 Tower
Материнська плата: Asus H87 Pro (на гарантії)
Процесор: Intel Core i5-4590 (4 ядра по 3.3 - 3.7 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3 (4x 4 GB) 1600 MHz
Постійна пам'ять: 128 GB SSD Intenso + 500 GB HDD (Seagate, 7200 об/хв) + 1000 GB HDD (Seagate, 5400 об/хв)
Графіка: дискретна nVidia GeForce GTX 560, 3 GB GDDR5, 192-bit; живлення 2x 6-pin
Порти: 3x USB 2.0, 5x USB 3.0, 1x PS/2, 1x VGA, 1x DVI, 1x HDMI, 8x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 350W FSP
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: замовити встановлення
Монітор
Модель: LG 24MB37PM-B
Тип матриці: широкоформатна, матова, IPS
Діагональ: 24"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Час відгуку: 5 мс
Яскравість матриці: 250 кд/м2
Контрастність дисплея: статична 1000:1
Кути огляду: 178° / 178°
Вбудовані колонки: так, 2x 1W
Вага: 5.5 кг
Порти: 1x VGA, 1x DVI, 2x Audio
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Клавіатура, мишка, кабелі (DVI та 2x живлення) в комплекті
Материнська плата на гарантії
Система кріплення VESA 100x100
Вбудовані стовпчики в монітор
Можна підключати два монітори
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-4590
Тестування процесора: Intel Core i5-4590
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GTX 560
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GTX 560
Специфікація монітора: LG 24MB37PM-B
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | USB, HDMI, PS/2, Аудіо вихід/Навушники, DVI, VGA (D-sub), DisplayPort, Ethernet |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-4590 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Об'єм накопичувача | 1500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 3000 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 560 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 24 |
| Жорсткий диск (Gb) | 128 SSD + 500 HDD + 1000 HDD |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 560 |
| Модель товару | DeepCool CC560 Tower |
| Назва | Комплект ПК: DeepCool CC560 Tower / Intel Core i5-4590 (4 ядра по 3.3 - 3.7 GHz) / 16 GB DDR3 / 128 GB SSD + 500 GB HDD + 1000 GB HDD / nVidia GeForce GTX 560, 3 GB GDDR5, 192-bit + Монітор LG 24MB37PM-B / 24" (1920x1080) IPS + Клавіатура, мишка, кабелі |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сокет процесора | LGA1150 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.3 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
- Ціна: 9 915 ₴





