




Ноутбук-трансформер Dell Inspiron 7586 2-in-1 з екраном 15.6" (3840x2160) IPS Touch на базі процесора Intel Core i7-8565U та дискретною відеокартою nVidia GeForce MX150 2 GB для офісної роботи та мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Dell Inspiron 7586 2-in-1
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (3840x2160) IPS Touch
Процесор: Intel Core i7-8565U (4 (8) ядра по 1.8 - 4.6 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4 2666 MHz
Постійна пам'ять: 512 GB SSD M.2 NVMe
Графіка: дискретна nVidia GeForce MX150, 2 GB GDDR5, 64-bit
Веб-камера: так
Порти: 2x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x HDMI, 2x Audio, 1x SD Card Reader
Батарея: не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 1.97 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
4K розширення. Сенсорний екран
Підсвітка клавіатури
Встановлено SSD на 512 GB
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-8565U
Тестування процесора: Intel Core i7-8565U
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce MX150
Тестування відеокарти: nVidia GeForce MX150
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Трансформер |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.97 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Nvidia GeForce MX150 |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-8565U |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce MX150 |
| Модель товару | Dell Inspiron 7586 2-in-1 |
| Назва | Ноутбук-трансформер Dell Inspiron 7586 2-in-1 / 15.6" (3840x2160) IPS Touch / Intel Core i7-8565U (4 (8) ядра по 1.8 — 4.6 GHz) / 16 GB DDR4 / 512 GB SSD M.2 / nVidia GeForce MX150, 2 GB GDR5, 64-bit WebCam |
| Обсяг відеопам'яті | 2000 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.8 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 22 425 ₴






