




Моноблок Б-клас MSI MS-AE63 з екраном 24" (1920x1080) TN на базі процесора Intel Core i3-4000M та оперативною пам'яттю 8 GB DDR3 для офісної роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: MSI MS-AE63
Процесор: Intel Core i3-4000M (2 (4) ядра по 2.4 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 4600 (до 1792 MB с ОЗП)
Порти: 2x USB 2.0, 4x USB 3.0, 1x HDMI, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: так
Веб-камера: так
Тип матриці: широкоформатний, глянцевий, TN
Діагональ: 24"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Вбудовані колонки: так
Вага: 7.5 кг
Стан: б/в (клас Б: дефекти на матриці екрана)
Операційна система: замовити встановлення
Уживані клавіатура та мишка в комплекті
Wi-Fi модуль
Встановлено SSD на 256 GB
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i3-4000M
Тестування процесора: Intel Core i3-4000M
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Додаткова комплектація | Клавіатура, Комп'ютерна миша |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Кількість потоків процесора | 4 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i3-4000M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, HDMI, Аудіо вихід/Навушники, USB |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Моноблок Б-клас MSI MS-AE63 / 24" (1920x1080) TN / Intel Core i3-4000M (2 (4) ядра по 2.4 GHz) / 8 GB DDR3 / 256 GB SSD / Intel HD Graphics 4600 / DVD-ROM / WebCam / Wi-Fi / DVD-ROM + Клавіатура, мишка |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 256 |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.4 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 24 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Моноблок |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Сокет процесора | FCPGA946 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Монітор | 24" (1920x1080) TN |
| Модель товару | MSI MS-AE63 |
- Ціна: 7 541 ₴






