




ПК Б-клас GameMax ET-209-NP-2U3 Tower на базі процесора Intel Xeon E5-1650 v2 і дискретної відеокарти nVidia GeForce GT 710 2 GB для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: GameMax ET-209-NP-2U3 Tower
Процесор: Intel Xeon E5-1650 v2 (6 (12) ядер по 3.5 - 3.9 GHz), 12 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 240 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce GT 710, 2 GB GDDR3, 64-bit
Порти: 4x USB 3.0, 6x USB 2.0, 1x HDMI, 1x DVI, 1x VGA, 8x Audio, 1x LAN (RJ-45), 2x PS/2
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 500W
Стан: б/в (клас Б: потертості та подряпини по корпусу (див. фото)
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Xeon E5-1650 v2
Тестування процесора: Intel Xeon E5-1650 v2
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GT 710
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GT 710
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Xeon |
| Частота процесора | 3500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Модель процесора | Intel Xeon E5-1650 v2 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | Nvidia GeForce GT 710 |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Ethernet, DVI, HDMI, USB, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | ПК Б-клас GameMax ET-209-NP-2U3 Tower / Intel Xeon E5-1650 v2 (6 (12) ядер по 3.5 — 3.9 GHz) / 16 GB DDR3 / 240 GB SSD / nVidia GeForce GT 710, 2 GB GDDR3, 64-bit / W |
| Жорсткий диск (Gb) | 240 SSD |
| Серія процесора | Intel Xeon |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.5 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 12 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 6 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GT 710 |
| Сокет процесора | LGA2011 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | GameMax ET-209-NP-2U3 Tower |
- Ціна: 5 535 ₴



