




Ігровий ноутбук MSI PL60 7RD-013US з екраном 15.6" (1920x1080) IPS на базі процесора Intel Core i7-7500U та дискретної відеокарти nVidia GeForce GTX 1050 2 GB для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: MSI PL60 7RD-013US
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 15.6" (1920x1080) IPS
Процесор: Intel Core i7-7500U (2 (4) ядра по 2.7 - 3.5 GHz), 4 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 120 GB SSD + 1000 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia GeForce GTX 1050, 2 GB GDDR5, 128-bit
Веб-камера: є
Порти: 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, 1x HDMI, 1x MiniDisplayPort, 1x Ethernet, 2x Audio
Батарея: не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.2 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-7500U
Тестування процесора: Intel Core i7-7500U
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GTX 1050
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GTX 1050
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сріблястий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники, mini DisplayPort |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i7-7500U |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 15 |
| Жорсткий диск (Gb) | 120 SSD + 1000 HDD |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 1050 |
| Модель товару | MSI PL60 7RD-013US |
| Назва | Ігровий ноутбук MSI PL60 7RD-013US / 15.6" (1920x1080) IPS / Intel Core i7-7500U (2 (4) ядра по 2.7 - 3.5 GHz) / 16 GB DDR4 / 120 GB SSD + 1000 GB HDD / nVidia GeForce GTX 1050, 2 GB GDDR5, 128-bit / WebCam |
| Обсяг відеопам'яті | 2000 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 4 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.7 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 14 053 ₴

