




Ноутбук-трансформер Б-клас Lenovo ThinkPad Helix 20CH з екраном 11.6" (1920x1080) TN Touch на базі процесора Intel Core M-5Y10 та оперативною пам'яттю 8 GB DDR3 для офісної роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo ThinkPad Helix 20CH
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 11.6" (1920x1080) TN Touch
Процесор: Intel Core M-5Y10 (2 (4) ядра по 0.8 - 2.0 GHz), 4 MB Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 5300 (до 1792 MB з ОЗП)
Веб-камера: так
Порти: 1x USB 2.0, 1x Mini HDMI, 1x LTE Modem, 1x Card Reader
Батарея: не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження (нова комплектуюча)
Вага: 0.822 кг
Стан: б/в (клас Б: засвіти матриці екрана)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Операційна система: Windows 10 Pro
Клавіатура у комплекті
Вбудований LTE модуль
Ліцензійна Windows 10 Pro (цифрова ліцензія)
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core M-5Y10
Тестування процесора: Intel Core M-5Y10
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Трансформер |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core M |
| Частота процесора | 800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | Intel Core M-5Y10 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 11.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, LTE, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Інтерфейси | micro HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.822 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ноутбук-трансформер Б-клас Lenovo ThinkPad Helix 20CH / 11.6" (1920x1080) TN Touch / Intel Core M-5Y10 (2 (4) ядра по 0.8 - 2.0 GHz) / 8 GB DDR3 / 256 GB SSD / Intel HD Graphics 5300 / WebCam / LTE / Windows 10 Pro + Клавіатура |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 256 |
| Серія процесора | Intel Core M |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 0.8 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 11 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Батарея | Не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 4 |
| Операційна система | Windows 10 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Lenovo ThinkPad Helix 20CH |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 7 044 ₴






