




Системний блок HP Z210 Workstation SFF на базі процесора Intel Core i7-2600 та дискретної відеокарти AMD Radeon HD 8570 2 GB ігор та мультимедія
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: HP Z210 Workstation SFF
Материнська плата: Intel C206 Chipset
Процесор: Intel Core i7-2600 (4 (8) ядра по 3.4 - 3.8 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 500 GB HDD
Графіка: дискретна AMD Radeon HD 8570, 2 GB GDDR3, 128-bit
Порти: 9x USB 2.0, 1x DVI, 1x HDMI, 1x DisplayPort, 2x PS/2, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Оптичний привід: так
Блок живлення: 400W
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-2600
Тестування процесора: Intel Core i7-2600
Специфікація відеокарти: AMD Radeon HD 8570
Тестування відеокарти: AMD Radeon HD 8570
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Кількість потоків процесора | 8 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-2600 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | Radeon Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Слоти розширення і карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Кардрідер, Ethernet, HDMI, DisplayPort, USB, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 8 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Комп'ютер HP Z210 Workstation SFF / Intel Core i7-2600 (4 (8) ядра по 3.4 - 3.8 GHz) / 8 GB DDR3 / 500 GB HDD / AMD Radeon HD 8570, 2 GB GDDR3, 128-bit |
| Жорсткий диск (Gb) | 500 HDD |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.4 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | SFF (small) |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon HD 8570 |
| Сокет процесора | LGA1155 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | HP Z210 Workstation SFF |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 6 130 ₴





