




Комплект ПК: комп'ютер GTL 2625B6 Tower на базі процесора Intel Xeon E3-1230 v2 (аналог i7-3770) і дискретною відеокартою nVidia GeForce GTX 1050 Ti 4 GB і монітором LG 24MB37PM-B з матрицею 24" (1920x1080) IPS для офісної роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Системний блок
Модель: GTL 2625B6 Tower (нова комплектуюча)
Материнська плата: Asus P8H61-MX
Процесор: Intel Xeon E3-1230 v2 (аналог i7-3770) (4 (8) ядра по 3.3 - 3.7 GHz), 8 MB Smart Cache
Охолодження процесора: Баштовий кулер ID-Cooling (нова комплектуюча)
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3 (2x 8 GB) 1600 MHz
Постійна пам'ять: 512 GB SSD Patriot P210 (нова комплектуюча) + 500 GB HDD WDC
Графіка: дискретна Gigabyte nVidia GeForce GTX 1050 Ti, 4 GB GDDR5, 128-bit
Порти: 7x USB 2.0, 1x PS/2, 1x DVI, 1x HDMI, 1x DisplayPort, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 350W FSP
Стан: б/в
Операційна система: замовити встановлення
Монітор
Модель: LG 24MB37PM-B
Тип матриці: широкоформатний, матовий, IPS
Діагональ: 24"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Час відгуку: 5 мс
Яскравість матриці: 250 кд/м2
Контрастність дисплея: статична 1000:1
Кути огляду: 178° / 178°
Вбудовані колонки: так
Вага: 5.5 кг
Порти: 1x VGA, 1x DVI, 2x Audio
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Кабелі (DVI та живлення) у комплекті
Комп'ютер має новий корпус
Монітор із вбудованими колонками
Можна підключати два монітори
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Xeon E3-1230 v2
Тестування процесора: Intel Xeon E3-1230 v2
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce GTX 1050 Ti
Тестування відеокарти: nVidia GeForce GTX 1050 Ti
Специфікація монітора: LG 24MB37PM-B
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Кількість потоків процесора | 8 |
| Виробник | NN |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Xeon |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | Intel Xeon E3-1230 v2 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1050Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 4000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, DVI, HDMI, DisplayPort, USB, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 350 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Комп'ютер має новий корпус |
| Назва | Комплект ПК: GTL 2625B6 Tower / Intel Xeon E3-1230 v2 (аналог i7-3770) (4 (8) ядра по 3.3 - 3.7 GHz) / 16 GB DDR3 / 512 GB SSD + 500 GB HDD / nVidia GeForce GTX 1050 Ti, 4 GB GDDR5, 128-bit / 350W + Монітор LG 24MB37PM-B / 24" (1920x1080) IPS + Кабелі |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD + 500 HDD |
| Серія процесора | Intel Xeon |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.3 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 24 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce GTX 1050 Ti |
| Сокет процесора | LGA1155 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Монітор | LG 24MB37PM-B / 24" (1920x1080) IPS / VGA / DVI / Вбудовані колонки 2x 2W / VESA 100x100 |
| Модель товару | GTL 2625B6 Tower |
- Ціна: 12 507 ₴





