




Моноблок Б-клас Lenovo All-in-One C50-30 з екраном 23" (1920x1080) TN на базі процесора Intel Pentium 3825U і дискретної відеокарти nVidia GeForce 820A 2 GB для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Lenovo All-in-One C50-30
Процесор: Intel Pentium 3825U (2 (4) ядра по 1.9 GHz), 2 MB Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 240 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia GeForce 820A, 2 GB DDR3, 64-bit
Порти: 6x USB 2.0, 1x LAN (RJ-45), 2x Audio, 1x COM-порт
Оптичний привід: DVD-ROM
Додатково: WebCam
Тип матриці: TN
Діагональ: 23"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Вага: 6.71 кг
Стан: б/в (клас Б:дрібні подряпинки на екрані; помітні сліди використання (див. фото)
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Pentium 3825U
Тестування процесора: Intel Pentium 3825U
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Вживані |
| Кількість потоків процесора | 4 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Pentium |
| Частота процесора | 1900 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Модель процесора | Intel Pentium 3825U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Оптичний привід | DVD |
| Слоти розширення і карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники, USB |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Моноблок Б-клас Lenovo All-in-One C50-30 / 23" (1920x1080) TN / Intel Pentium 3825U (2 (4) ядра по 1.9 GHz) / 8 GB DDR3 / 240 GB SSD / nVidia GeForce 820A, 2 GB DDR3, 64-bit WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 240 SSD |
| Серія процесора | Intel Pentium |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.9 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 23 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 2 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Моноблок |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce 820A |
| Сокет процесора | BGA1168 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Гарантійний термін, міс. | 0 |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce 820A |
| Модель товару | Lenovo All-in-One C50-30 |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 4 968 ₴






