


Комплект ПК: комп'ютер Lenovo Thinkcentre M900 SFF на базі процесора Intel Core i5-6500 та оперативною пам'яттю 8 GB DDR4 та широкоформатний монітор з матрицею 22” (1680x1050) TN для офісної роботи та навчання
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Системний блок
Модель: Lenovo Thinkcentre M900 SFF
Материнська плата: 6nd Intel Q170
Процесор: Intel Core i5-6500 (4 ядра по 3.2 - 3.6 GHz), 6 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4
Постійна пам'ять: 500 GB HDD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 530 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 2x USB 2.0, 6x USB 3.0, 1x COM-порт, 2x DisplayPort, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader
Оптичний привід: немає
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: замовити встановлення
Монітор
Модель: в наявності різні моделі
Тип матриці: TN
Діагональ: 22"
Співвідношення сторін: широкоформатне
Роздільна здатність: 1680x1050
Порти: 2x DP
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-6500
Тестування процесора: Intel Core i5-6500
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Додаткова комплектація | Клавіатура, Комп'ютерна миша |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-6500 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 22 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1680×1050 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 530 |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, DisplayPort, USB, COM-порт, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 6 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Комплект ПК: Lenovo Thinkcentre M800 SFF / Intel Pentium G4400 (2 ядра по 3.3 GHz) / 8 GB DDR4 / 500 GB HDD / Intel HD Graphics 530 + Монитор 22" (1680x1050) TN / VGA, DP / Різні бренди + Мишка, клавіатура, кабелі підключення |
| Жорсткий диск (Gb) | 240 SSD |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.2 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 22 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 6 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | SFF (small) |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Сокет процесора | LGA1151 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Монітор | 22" (1680x1050) TN / VGA / Різні бренди |
| Модель товару | Lenovo Thinkcentre M800 SFF |
- Ціна: 8 179 ₴

