




Комплект ПК: комп'ютер Lenovo ThinkCentre M71e SFF на базі процесора Intel Core i3-2120 та оперативною пам'яттю 8 GB DDR3 і монітором Б-клас Lenovo ThinkVision LT2452pwC з матрицею 24" (1920x1200) TN для офісної роботи та домашніх
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Системний блок
Модель: Lenovo ThinkCentre M71e SFF
Материнська плата: Intel H61 Chipset
Процесор: Intel Core i3-2120 (2 (4) ядра по 3.3 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 250 GB HDD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 2000 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 6x USB 2.0, 2x PS/2, 1x VGA, 1x COM-порт, 1x DVI, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: так
Блок живлення: 280W
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: замовити встановлення
Монітор
Модель: Lenovo ThinkVision LT2452pwC
Тип матриці: широкоформатна, матова, TN
Діагональ: 24"
Співвідношення сторін: 16:10
Роздільна здатність: 1920x1200
Час відгуку: 7 мс
Яскравість матриці: 300 кд/м2
Контрастність дисплея: статична 1000:1
Кути огляду: 178° / 178°
Вбудовані колонки: немає
Вага: 6.67 кг
Порти: 1x VGA, 1x DVI, 1x DisplayPort
Стан: б/в (клас Б: засвіти матриці екрана)
Вживані клавіатура, мишка, кабелі підключення у комплекті
Система кріплення VESA 100x100
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i3-2120
Тестування процесора: Intel Core i3-2120
Специфікація монітора: Lenovo ThinkVision LT2452pwC
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Додаткова комплектація | Клавіатура, Комп'ютерна миша |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Pentium |
| Частота процесора | 2900 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Pentium G850 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD |
| Об'єм накопичувача | 250 GB |
| Оптичний привід | DVD |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), Ethernet, DVI, USB, COM-порт, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Потужність блоку живлення | 280 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Комплект ПК: комп'ютер Lenovo ThinkCentre M71e SFF / Intel Pentium G850 (2 ядра по 2.9 GHz) / 8 GB DDR3 / 250 GB HDD / Intel HD Graphics / DVD-ROM + Монітор Б-клас Lenovo ThinkVision LT2452pwC / 24" (1920x1200) TN + Клавіатура, мишка, кабелі підключення |
| Жорсткий диск (Gb) | 250 HDD |
| Серія процесора | Intel Pentium G |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.9 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 24 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | SFF (small) |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Сокет процесора | LGA1155 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Монітор | Lenovo ThinkVision LT2452pwC / 24" (1920x1200) TN / VGA, DVI, DisplayPort / VESA 100x100 |
| Модель товару | Lenovo ThinkCentre M71e SFF |
- Ціна: 8 067 ₴






