




Моноблок HP Z1 All-in-One G3 Workstation з екраном 24" (3840x2160) IPS на базі процесора Intel Core i7-6700 і дискретної відеокарти nVidia Quadro M2000M 4 GB для ігор, роботи з мультімедіа та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: HP Z1 All-in-One G3 Workstation
Процесор: Intel Core i7-6700 (4 (8) ядра по 3.4 - 4.0 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 24 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD M.2
Графіка: дискретная nVidia Quadro M2000M, 4 GB GDDR5, 192-bit
Порти: 6x USB 3.0, 2x USB Type-C, 1x DisplayPort, 1x Ethernet, 2x Audio, 1x Card Reader
Оптичний привід: немає
Веб-камера: є
Тип матриці: IPS
Діагональ: 24"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 3840x2160
Вага: 10.51 кг
Стан: б/в (клас А: хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-6700
Тестування процесора: Intel Core i7-6700
Специфікація відеокарти: nVidia Quadro M2000M
Тестування відеокарти: nVidia Quadro M2000M
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Кількість потоків процесора | 8 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-6700 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro M2000M |
| Об`єм відеопам'яті | 4000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Кардрідер, Ethernet, DisplayPort, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 6 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Моноблок HP Z1 All-in-One G3 Workstation / 24" (3840x2160) IPS / Intel Core i7-6700 (4 (8) ядра по 3.4 - 4.0 GHz) / 24 GB DDR4 / 512 GB SSD M.2 / nVidia Quadro M2000M, 4 GB GDDR5, 192-bit / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.4 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 24 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 24 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Моноблок |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia Quadro M2000M |
| Сокет процесора | LGA1151 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Гарантійний термін, міс. | 0 |
| Модель товару | HP Z1 All-in-One G3 Workstation |
- Ціна: 21 919 ₴




