




Ігровий ноутубк MSI GoBOXX SLM 15 з екраном 17.3" (3840x2160) IPS на базі процесора Intel Core i9-10980HK та відеокарти nVidia Quadro RTX 5000 16 GB з WebCam для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: MSI GoBOXX SLM 15
Екран (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (3840x2160) IPS матовий
Процесор: Intel Core i9-10980HK (8(16) ядра по 2.4 - 5.3 GHz); Cache Memory 16 MB
Оперативна пам'ять: 64 GB DDR4
Постійна пам'ять: 1000 GB SSD
Графіка: дискретна nVidia Quadro RTX 5000, 16 GB GDDR6, 256-bit
Веб-камера: є
Порти: 1x USB 3.0, 2x USB Type-C, 1x Audio Port Combo, 1x HDMI, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader (SD, SDHC, SDXC)
Батарея: не менше 5 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 2.0 кг
Стан: б/в (клас А: добрий стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій, наклейки на клавіатуру
Додатково:
Клавіатура з підсвіткою
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i9-10980HK
Тестування відеокарти: Intel Core i9-10980HK
Специфікація відеокарти: nVidia Quadro RTX 5000
Тестування відеокарти: nVidia Quadro RTX 5000
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital XC, Secure Digital, Secure Digital HC |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i9-10980HK |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Тип процесора | Core i9 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro RTX 5000 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 17 |
| Жорсткий диск (Gb) | 1000 SSD |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 8 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia Quadro RTX 5000 |
| Модель товару | MSI GoBOXX SLM 15 |
| Назва | Ігровий ноутубк MSI GoBOXX SLM 15 / 17.3" (3840x2160) IPS / Intel Core i9-10980HK (8 (16) ядра по 2.4 - 5.3 GHz) / 64 GB DDR4 / 1000 GB SSD / nVidia Quadro RTX 5000, 16 GB GDDR6, 256-bit / WebCam |
| Обсяг відеопам'яті | 16000 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64000 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 64 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 16 |
| Серія процесора | Intel Core i9 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.4 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 50 765 ₴


