




Новий ігровий ПК Tower на базі 8-ядерного процесора AMD Ryzen 7 7700 та дискретною відеокартою nVidia GeForce RTX 4070 SUPER 12 GB для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Материнська плата: B650
Процесор: AMD Ryzen 7 7700 (8 (16) ядер по 3.8 - 5.3 GHz), 32 MB Cache
Оперативна пам'ять: 32 GB DDR5 (2x 16 GB), 6000 Mhz
Постійна пам'ять: 1000 GB SSD M.2
Графіка: дискретна nVidia GeForce RTX 4070 SUPER, 12 GB GDDR6X, 192-bit
Порти: USB 3.0, Ethernet, Audio, DVI, HDMI, DisplayPort
Блок живлення: 700W
Стан: новий
Додатково: наявність корпусів може відрізнятися
Операційна система: замовити встановлення
Усі комплектуючі нові
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD Ryzen 7 7700
Тестування процесора: AMD Ryzen 7 7700
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce RTX 4070 SUPER
Тестування відеокарти: nVidia GeForce RTX 4070 SUPER
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість потоків процесора | 16 |
| Виробник | NN |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 3800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм кешу L3 | 32 МБ |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | Nvidia GeForce RTX 4070 Super |
| Об`єм відеопам'яті | 12000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, DVI, HDMI, DisplayPort, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Новий ігровий ПК Tower / AMD Ryzen 7 7700 (8 (16) ядер по 3.8 - 5.3 GHz) / 32 GB DDR5 / 1000 GB SSD M.2 / nVidia GeForce RTX 4070 SUPER, 12 GB GDDR6X, 192-bit / 700W |
| Жорсткий диск (Gb) | 1000 SSD |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Бренд | NN |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.8 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 32 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 32 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 8 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce RTX 4070 SUPER |
| Сокет процесора | AM5 |
| Стан товару | Новий |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Tower |
- Ціна: 66 341 ₴

