




ПК Б-клас AeroCool Tower на базі процесора AMD Athlon II X2 280 і дискретної відеокарти nVidia GeForce 9600 GT 512 MB для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: AeroCool Tower
Материнська плата: AsRock 960GM-VGS3 FX
Процесор: AMD Athlon II X2 280 (2 ядра по 3.6 GHz), 2 MB Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR3
Постійна пам'ять: 500 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia GeForce 9600 GT, 512 MB GDDR3, 256-bit
Порти: 6x USB 2.0, 2x DVI, 1x S-Video, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x COM-порт, 2x PS/2
Оптичний привід: DVD-RW
Блок живлення: 500W
Стан: б/в (клас Б: пошкодження корпусу, які не впливають на роботу (див. фото)
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: AMD Athlon II X2 280
Тестування процесора: AMD Athlon II X2 280
Специфікація відеокарти: nVidia GeForce 9600 GT
Тестування відеокарти: nVidia GeForce 9600 GT
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Athlon II |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Модель процесора | AMD Athlon II X2 280 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce 9600 GT |
| Об`єм відеопам'яті | 512 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | USB, DVI, COM-порт, PS/2, Аудіо вихід/Навушники, Ethernet |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | ПК Б-клас AeroCool Tower/AMD Athlon II X2 280 (2 ядра по 3.6 GHz) / 8 GB DDR3 / 500 GB HDD / nVidia GeForce 9600 GT, 512 MB GDDR3, 256-bit / DVD-RW / 500W |
| Жорсткий диск (Gb) | 500 HDD |
| Серія процесора | AMD Athlon II X2 |
| Бренд | AeroCool |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.6 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 2 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia GeForce 9600 GT |
| Сокет процесора | AM3+ |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | AeroCool Tower |
- Ціна: 3 158 ₴




