




Моноблок Б-клас Asus All-in-One PC ET2210 з екраном 22" (1920x1080) TN на базі процесора Intel Core i3-2125 і оперативної пам'яті 4 GB DDR3 для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Asus All-in-One PC ET2210
Процесор: Intel Core i3-2125 (2 (4) ядра по 3.3 GHz), 3 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 4 GB DDR3
Постійна пам'ять: 120 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 3000 (до 1792 MB с ОЗП)
Порти: 4x USB 3.0, 1x eSATA, 2x HDMI, 1x LAN (RJ-45), 2x Audio, 1x Card Reader
Оптичний привід: немає
Веб-камера: є
Тип матриці: TN
Діагональ: 22"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1920x1080
Вага: 8.3 кг
Стан: б/в (клас Б: помітні сліди використання (див. фото)
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i3-2125
Тестування процесора: Intel Core i3-2125
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i3-2125 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 22 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT TN |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 3000 |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Слоти розширення і карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Кардрідер, Ethernet, HDMI, USB, eSATA, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Моноблок Б-клас Asus All-in-One PC ET2210 / 22" (1920x1080) TN / Intel Core i3-2125 (2 (4) ядра по 3.3 GHz) / 4 GB DDR3 / 120 GB SSD / Intel HD Graphics 3000 / WebCam |
| Жорсткий диск (Gb) | 120 SSD |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Бренд | Asus |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.3 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 22 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 4 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 3 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Моноблок |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Сокет процесора | LGA1155 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Asus All-in-One PC ET2210 |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 8 271 ₴



