




Ігровий ПК Vinga CS112B Tower (нова комплектуюча) на базі 4-ядерного процесора Intel Xeon E3-1240 v3 та дискретною відеокартою AMD Radeon RX 460 2 GB для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна доставка і накопичувальні знижки
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Vinga CS112B Tower (нова комплектуюча)
Материнська плата: HP Z230
Процесор: Intel Xeon E3-1240 v3 (4 (8) ядра по 3.4 - 3.8 GHz) (аналог i7-4770), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 256 GB SSD + 2000 GB HDD
Графіка: дискретна AMD Radeon RX 460, 2 GB GDDR5, 128-bit
Порти: 2x PS/2, 6x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x Etehrnet, 4x Audio, 1x COM-порт, 1x DVI, 1x HDMI, 1x DisplayPort
Оптичний привід: немає
Стан: б/в
Інше: комп'ютер має новий корпус
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Xeon E3-1240 v3
Тестування процесора: Intel Xeon E3-1240 v3
Специфікація відеокарти: AMD Radeon RX 460
Тестування відеокарти: AMD Radeon RX 460
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Xeon |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | Intel Xeon E3-1240 v3 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 460 |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, DVI, HDMI, DisplayPort, USB, COM-порт, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ігровий ПК Vinga CS112B Tower NEW / Intel Xeon E3-1240 v3 (4 (8) ядра по 3.4 - 3.8 GHz) (аналог i7-4770) / 16 GB DDR3 / 256 GB SSD + 2000 GB HDD / AMD Radeon RX 460, 2 GB GDDR5, 128-bit |
| Жорсткий диск (Gb) | 256 SSD + 2000 HDD |
| Серія процесора | Intel Xeon |
| Бренд | Vinga |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.4 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon RX 460 |
| Сокет процесора | LGA1150 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | Vinga CS112B Tower NEW |
- Ціна: 11 343 ₴




