




Ігровий ПК 1stPlayer B2-4R1 Black Tower (нова комплектуюча) на базі процесора Intel Xeon E3-1240 v3 та дискретною відеокартою AMD Radeon RX 570 Nitro+ 4 GB для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: 1stPlayer B2-4R1 Black Tower (нова комплектуюча)
Материнська плата: Gigabyte GA-B85M-HD3G
Процесор: Intel Xeon E3-1240 v3 (4 (8) ядра по 3.1 - 3.8 GHz), 8 MB Smart Cache
Охолодження процесора: PCCooler S83 Pro (нова комплектуюча)
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3 (2x 8 GB)
Постійна пам'ять: 128 GB SSD Patriot P220 2.5" 7mm (P220S128G25) + 500 GB HDD
Графіка: дискретна Sapphire AMD Radeon RX 570 Nitro+, 4 GB GDDR5 256-bit
Порти: 6x USB 2.0, 3x USB 3.0, 1x PS/2, 1x DVI, 2x HDMI, 2x DisplayPort, 5x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 500W
Стан: б/в
Інше: комп'ютер має новий корпус
Операційна система: замовити встановлення
Встановлено SSD на 128 GB та HDD на 500 GB
Нові комплектуючі: корпус, охолодження процесора
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Xeon E3-1240 v3
Тестування процесора: Intel Xeon E3-1240 v3
Специфікація відеокарти: AMD Radeon RX 570 Nitro+
Тестування відеокарти: AMD Radeon RX 570 Nitro+
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Xeon |
| Частота процесора | 3100 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | Intel Xeon E3-1240 v3 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 470 |
| Об`єм відеопам'яті | 4000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, DVI, HDMI, DisplayPort, USB, PS/2, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 6 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ігровий ПК 1stPlayer B2-4R1 Black Tower NEW / Intel Xeon E3-1240 v3 (4 (8) ядра по 3.1 - 3.8 GHz) / 16 GB DDR3 / 128 GB SSD + 500 GB HDD / AMD Radeon RX 570 Nitro+, 4 GB GDDR5, 256-bit / 550W / HDMI |
| Жорсткий диск (Gb) | 128 SSD + 500 HDD |
| Серія процесора | Intel Xeon |
| Бренд | 1stPlayer Technology |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 3.1 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Форм-фактор системного блоку | Tower |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Модель дискретної відеокарти | AMD Radeon RX 470 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | 1stPlayer B2-4R1 Black Tower NEW |
- Ціна: 13 030 ₴



