




Нетбук Apple MacBook Air 12 A1534 2017 Gold з екраном 12" (2304x1440) IPS на базі процесора Intel Core i5-7Y54 і оперативної пам'яті 8 GB DDR4 для роботи и домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Apple MacBook Air 12 A1534 2017 Gold
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 12" (2304x1440) IPS, Retina
Процесор: Intel Core i5-7Y54 (2 (4) ядра по 1.2 - 3.2 GHz), 4 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 615 (до 1792 MB с ОЗП)
Веб-камера: є
Порти: 1x USB Type-C, 1x Audio
Батарея: не менше 2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 0.92 кг
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Операційна система: MacOS
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-7Y54
Тестування процесора: Intel Core i5-7Y54
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Тип | Нетбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | MacOS X |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-7Y54 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12 дюйм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 615 |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 GB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.92 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Нетбук Apple MacBook Air 12 A1534 2017 Gold / 12" (2304x1440) IPS / Intel Core i5-7Y54 (2 (4) ядра по 1.2 — 3.2 GHz) / 8 GB DDR4 / 512 GB SSD / Intel HD Graphics 615 / WebCam / MacOS |
| Жорсткий диск (Gb) | 512 SSD |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Бренд | Apple |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 1.2 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 12 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Батарея | Li-Ion |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 4 |
| Операційна система | Mac OS |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 2304x1440 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Роздільна здатність екрану | 2304×1440 |
| Модель товару | Apple MacBook Air 12 A1534 2017 Gold |
| Час роботи АКБ | 120+ хв. |
- Ціна: 12 149 ₴



