




Моноблок Б-клас HP ProOne 400 G3 AiO з екраном 20" (1600x900) TN Touch на базі процесора Intel Celeron G3900T та оперативною пам'яттю 8 GB DDR4 для роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: HP ProOne 400 G3 AiO
Процесор: Intel Celeron G3900T (2 ядра по 2.6 GHz), 2 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 8 GB DDR4
Постійна пам'ять: 256 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel HD Graphics 510 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 2x USB 2.0, 4x USB 3.1, 1x DisplayPort, 1x Audio, 1x Etehrnet
Тип матриці: TN Touch
Діагональ: 20"
Співвідношення сторін: 16:9
Роздільна здатність: 1600x900
Вбудовані колонки: 2x 2W
Вага: 5.61 кг
Стан: б/в (клас Б: без підставки (див. фото)
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Celeron G3900T
Тестування процесора: Intel Celeron G3900T
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Celeron |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Модель процесора | Intel Celeron G3900T |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 20 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Широкоформатний екран | Так |
| Тип матриці | TFT TN |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 510 |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, Аудіо вихід/Навушники, DisplayPort, USB |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Мультимедіа | |
| Наявність колонок | Так |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Моноблок Б-клас HP ProOne 400 G3 AiO / 20" (1600x900) TN Touch / Intel Celeron G3900T (2 ядра по 2.6 GHz) / 8 GB DDR4 / 256 GB SSD / Intel HD Graphics 510 / Вбудовані колонки 2x 2W |
| Жорсткий диск (Gb) | SSD 256 |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Бренд | Dell |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.6 |
| Діагональ монітора (дюйми) | 20 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 8 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 2 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 2 |
| Орієнтація монітора | Широкоформатний |
| Форм-фактор системного блоку | Моноблок |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Сокет процесора | LGA1151 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Монітор | 20" (1600x900) TN |
| Модель товару | HP ProOne 400 G3 AiO |
- Ціна: 7 663 ₴




