




Неттоп HP ProDesk 400 G4 Mini PC USFF на базі процесора Intel Core i5-8500T та оперативною пам'яттю 16 GB DDR4 для офісної роботи та домашніх завдань
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: HP ProDesk 400 G4 Mini PC USFF
Материнська плата: Intel B360Chipset
Процесор: Intel Core i5-8500T (6 ядер по 2.1 - 3.5 GHz), 9 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR4
Постійна пам'ять: 512 GB SSD
Графіка: інтегрована Intel UHD Graphics 630 (до 1792 MB з ОЗП)
Порти: 5x USB 2.0, 3x USB 3.0, 2x DisplayPort, 2x Audio, 1x LAN (RJ-45)
Оптичний привід: немає
Блок живлення: 65W
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; можуть бути сліди звичайного використання)
Операційна система: Windows 11 Pro
Встановлено SSD на 512GB
Модуль Wi-Fi
Блок живлення у комплекті
Ліцензійна Windows 11 Pro (цифрова ліцензія)
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i5-8500T
Тестування процесора: Intel Core i5-8500T
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2100 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-8500T |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 630 |
| Об`єм відеопам'яті | 1792 MB |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Ethernet, Wi-Fi, DisplayPort, USB, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 5 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Потужність блоку живлення | 65 Вт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Неттоп HP ProDesk 400 G4 Mini PC USFF / Intel Core i5-8500T (6 ядер по 2.1 - 3.5 GHz) / 16 GB DDR4 / 500 GB SSD NEW / Intel UHD Graphics 630 / DisplayPort / Windows 11 Pro + Блок живлення |
| Жорсткий диск (Gb) | 500 SSD |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Бренд | Hewlett Packard |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.1 |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 9 |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 6 |
| Форм-фактор системного блоку | USFF (Ultra small) |
| Ліцензійна наклейка | Немає |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Сокет процесора | LGA1151 |
| Стан товару | б/в |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип гарантії | Магазин |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Модель товару | HP ProDesk 400 G4 Mini PC USFF |
- Ціна: 10 246 ₴




