




Мобільна робоча станія Dell Precision M6600 з екраном 17.3" (1600x900) TN на базі процесора Intel Core i7-2860QM та дискретної відеокарти nVidia Quadro 4000M 2 GB для ігор та роботи з мультимедіа
Переваги купівлі у "КомпБест™"
✔ Перевірена техніка і найкращий сервіс із 2014 р.
✔ Безкоштовна післяплата та доставка
✔ Оплата частинами онлайн без комісії
✔ 100% гарантія від 6 до 18 місяців
Модель: Dell Precision M6600
Дисплей (діагональ, роздільна здатність, тип матриці): 17.3" (1600x900) TN
Процесор: Intel Core i7-2860QM (4 (8) ядра по 2.5 - 3.6 GHz), 8 MB Smart Cache
Оперативна пам'ять: 16 GB DDR3
Постійна пам'ять: 160 GB SSD + 750 GB HDD
Графіка: дискретна nVidia Quadro 4000M, 2 GB GDDR5, 256-bit
Веб-камера: немає
Порти: 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x VGA, 1x HDMI, 1x DisplayPort, 2x Audio, 1x FireWire, 2x Card Reader, 1x LAN (RJ-45), 1x eSATA, 1x Docking connector
Батарея: не менше 1.5-2 годин у режимі звичайного навантаження
Вага: 3.5 кг
Стан: клас А (хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання)
Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій
Додатково: DVD-ROM
Операційна система: замовити встановлення
Можлива модифікація:
1. Збільшення об'єму RAM;
2. Збільшення розміру HDD або комплектація SSD.
Ви можете розширити строк гарантії на 3, 6 або 12 міс.
Можлива також комплектація кабелями, клавіатурою, мишкою.
Для цього додайте в корзину відповідну позицію з розділу "Аксесуари" разом з основним товаром.
Специфікація, тести та технічні звіти
Специфікація процесора: Intel Core i7-2860QM
Тестування процесора: Intel Core i7-2860QM
Специфікація відеокарти: nVidia Quadro 4000M
Тестування відеокарти: nVidia Quadro 4000M
📧 Запит оптової ціни
Слідкувати в Instagram
Слідкувати на Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип матриці | TFT TN |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-2860QM |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 160 GB |
| Об'єм накопичувача | 750 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-Ion |
| Час роботи АКБ | 90 - 120 хв. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro 4M |
| Діагональ монітора (дюйми) | 17 |
| Жорсткий диск (Gb) | 160 SSD + 750 HDD |
| Кількість ядер ПРОЦЕСОРА | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 1600x900 |
| Модель дискретної відеокарти | nVidia Quadro 4000M |
| Модель товару | Dell Precision M6600 |
| Назва | Мобільна робоча станія Dell Precision M6600 / 17.3" (1600x900) TN / Intel Core i7-2860QM (4 (8) ядра по 2.5 - 3.6 GHz) / 16 GB DDR3 / 160 GB SSD + 750 GB HDD / nVidia Quadro 4000M, 2 GB GDDR5, 256-bit / WebCam |
| Оперативна пам'ять (Гб) | 16 |
| Продаж з ПДВ | Так (+5%) |
| Розмір кеша ЦП (Мб) | 8 |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Стан товару | б/в |
| Тактова частота ПРОЦЕСОРА (Ггц) | 2.5 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип гарантії | Магазин |
- Ціна: 11 359 ₴




